TheGrue.org

Akcja czytelnicza

Opublikowano: czwartek, 22, czerwiec 2017

8 VI 2017r. po raz drugi Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II wziął udział w ogólnopolskiej akcji masowego czytania "Jak nie czytam, jak czytam"

której celem była popularyzacja czytelnictwa. W tym roku przeprowadziliśmy akcję w formie happeningu. Przygotowaliśmy hasła promujące czytanie, cytaty z ulubionych książek na kolorowych balonach, które przekazywaliśmy przechodniom i zostawialiśmy w miejscach publicznych. Na skwerze przy fontannie czytaliśmy fragmenty książek, aby hasło "Jak nie czytam, jak czytam" odzwierciedlało charakter akcji. Kolejnym miejscem do którego dotarliśmy, to nasz przepiękny zalew. I tam oddaliśmy się refleksyjnemu czytaniu. Na zakończenie oczywiście musiały być lody i inne smakołyki z pobliskiej kafejki. Mamy nadzieję, że nasz przykład zachęci wszystkich do czytania. Koordynatorkami akcji były Halina Gontarz, Marzena Gęśla, Marzanna Tarłowska.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia koła fotograficznego i artystyczne

 

Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza