Pierwszy Dzień Wiosny

Opublikowano: środa, 19, marzec 2014

Program na 21 marca 2014

W pierwszy dzień wiosny odwiedzą nas studenci - wolontariusze z Lublina, przeprowadzą dla nas szereg projektów edukacyjnych. Projekt jest realizowany przez szkołę w ramach współpracy z Fundacją Rozwoju Wolontariatu w ramach programu „PROJEKTOR” - wolontariat studencki.

Tematy projektów:

1. Samoobrona,

2. Przedsiębiorczość - kilka inspiracji - dla licealistów - potrzebny rzutnik

3. Przedsiębiorczość - zakładanie własnej działalności krok po kroku

4. Zdrowe odżywianie

5. Zdrowe odżywianie

6. Kreatywność z elementami muzyki

7. Trening Twórczości

8. Magia i iluzje

9. Improwizacje teatralne

10. Roboty do roboty!

11. Warsztaty antystresowe - czas na relaks!

12. Tańczymy hip-hop - potrzebna większa sala i sprzęt grający,

13. Eksperymenty chemiczne

14. Robienie biżuterii

 

 

W trakcie akcji studenci chcą zrobić kilka zdjęć, które później wykorzystają do promocji. W związku z tym potrzebują zgody rodziców uczniów na wykorzystanie wizerunku. Akcję prowadzi pani Justyna Wójcik - Regionalny Koordynator Programu w Lublinie.

Prosimy o wydrukowanie zgody i podpis rodziców, następnie przyniesienie jutro do szkoły.