Grudzień - miesiącem wolontariatu

Opublikowano: niedziela, 12, styczeń 2014

5 grudnia, jak co roku, wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza naszej szkoły zostali zaproszeni na Galę wolontariatu do Zamojskiego Centrum Wolontariatu. W imieniu uczniów Liceum Ogólnokształcącego wyróżnienie odbierały uczennice III klasy LO Justyna i Karolina; gimnazjalistów – wolontariuszy reprezentowały uczennice klasy Ic i Id – Ania, Natalia, Łucja i Karolina.

 

Oto treść podziękowań:

"Podziękowania dla koordynatorek i wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie za wyjątkowa postawę, poświęcenie i pięknie rozwijającą się współpracę. Kolejny raz udowodniliście, ze jesteście odpowiedzialnymi ludźmi, którzy potrafią angażować się w słuszną sprawę. To dzięki Wam , ludziom i istotom potrzebującym żyje się lepiej. Wasza postawa nich będzie wzorem dla całej, lokalnej społeczności."

Podpisała Wiceprezes Zamojskiego Centrum wolontariatu

Pani Krystyna Rybińska – Smyk.

Te słowa zostały skierowane do całej naszej społeczności szkolnej: Dyrekcji i Grona Pedagogicznego – za wspieranie idei wolontariatu oraz do Was Wszyscy Kochani Wolontariusze z gimnazjum i liceum, którzy pracując dla innych doznajecie prawdziwego spełnienia waszego człowieczeństwa.

Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego !

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji