Masowe czytanie

Opublikowano: niedziela, 19, czerwiec 2016

Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha

 

10 czerwca 2016 r. w Dolinie św. Rocha uczniowie ZSO im. J. Pawła II przystąpili do ogólnopolskiej akcji masowego czytania "Jak nie czytam, jak czytam", której celem była: promocja czytania i książek; inicjowanie mody na czytanie. Uczestnicy skupieni w jednym miejscu czytali fragmenty wcześniej wybranych książek. Po wspólnym zdjęciu oddającym frekwencję akcji, uczniowie mieli możliwość wykazania się kreatywnością. Inspirowani książkami Henryka Sienkiewicza pięknie ukazali "Quo Vadis", "Janka Muzykanta", "Latarnika". Róża z "Małego Księcia". A. de Saint – Exupery'ego prezentowała się dostojnie w otoczeniu bukowych drzew Doliny św. Rocha. Dziękuję uczestnikom za udział i pomoc w organizacji akcji. Mam nadzieję, że takie akcje będą sprzyjały propagowaniu czytelnictwa wśród młodzieży, a wtedy zobaczymy, iż młodzi ludzie czytają, bo czytanie jest okay.

M. Tarłowska

Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha
Jak nie czytam,...
Jak nie czytam, jak czytam w Dolinie św. Rocha